PROJEKT | RENATA Z BASENEM
parter: 283,0 m2 + garaż 39,5 m2poddasze:
222,0 m2
 
Elegancka, wyważona i otwarta na otaczającą przestrzeń architektura domu trafnie nawiązuje wyglądem do przedwojennych rezydencji. To idealne połączenie naturalności z dobrym smakiem.
budynku składa się z trzech części. Najbardziej wyeksponowana - mieszkalna, zaprojektowana została zgodnie z klasycznymi zasadami proporcji i symetrii. Część niższa, ustawiona prostopadle w stosunku do mieszkalnej, mieści w sobie garaż oraz basen. Całość połączona została niskim łącznikiem. Elementem wyróżniającym architekturę rezydencji „Re­nata z basenem" są duże tarasy na parterze i piętrze. W strefie użytkowej na parterze przyjęto rozwiązania typowe dla małej rezydencji. Jej wyróżnikiem jest boczne połączenie, otwartego z trzech stron, salonu z jadalnią. Całość została dopełniona kuchnią. Na piętrze umieszczono sypialnie. Projekt przewiduje możliwość innego rozplanowania pomieszczeń. Na strefę gospodarczą składają się basen z zapleczem, garaż na dwa stanowiska i część magazynowo-techniczna. Nad garażem
umiejscowiono dwa pokoje gościnne, które mogą pełnić funkcję małego mieszkania. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane w układzie zamkniętym. Funkcjonalnie są one połączone układem komunikacyjnym z holem.
arch. Lech Domaszczyński arch. Grażyna Domaszczyńska
Istniejemy od 1989 r. Oferujemy bogaty wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych. Wykonujemy indywidualne projekty od małych domów mieszkalnych po rezydencje, spełniając życzenia i marzenia inwestorów. Projekty opra­cowujemy kompleksowo, od koncepcji po aranżację wnętrz i sprawujemy autorski nadzór nad realizacją.
Projekt: Renata z basenem
Autor: arch. Lech Domaszczyński,
arch. Grażyna Domaszczyńska
Powierzchnie: użytkowa 505 m2 + garaż 39,5 m2;
zabudowy 395 m2
Kubatura: 2630 m3
Minimalne wymiary działki: 40 m x 35,5 m
AR EX
Autorska Pracownia Architektoniczna
01-648 Warszawa, ul. Klaudyny 12 lok. 189
tel./fax (022) 833 14 29
tel. kom. 0 601 437 619