projekt | OLIWIA
parter: 299,1 m2 + garaż: 41,8 m2
piętro: 193,7 m2
strych nieużytkowy: 86,0 m2
Imponujących rozmiarów
salon zachwyci tych, dla
których rezydencja musi
mieć w sobie aurę luksusu.
Mimo tak efektownych
rozwiązań, rezydencję
„Oliwia” można zbudować
na wąskiej działce.
B udynek w kształcie litery T składa się z piętrowej części mieszkalnej oraz parterowej części bocznej, uzupełnionej o poddasze użytkowe. Parter w części głównej tworzą przestronne wnętrza, połączone ze sobą szerokimi przejściami, dzięki czemu stanowią one wspólną, harmonijnie zakomponowaną, przestrzeń. Dwukondygnacyjny salon to jednocześnie najbardziej efektowny i charakterystyczny element architektury wewnętrznej „Oliwii”. Piętro rezydencji zostało przewidziane na trzy pokoje z łazienkami. W bocznym skrzydle mieszczą się natomiast sypialnia z łazienką i garderobą dla seniorów oraz część rekreacyjna, do której można wejść zarówno z holu, jak i z tarasu ogrodowego. Ulokowane nad nim poddasze użytkowe zostało
wykorzystane na pokój gościnny oraz obszerną pralnię z garderobą.
Bryłę rezydencji urozmaicają trzy tarasy na parterze, w tym jeden z obszernym podcieniem przy jadalni, podcień z grillem za pomieszczeniem rekreacyjnym oraz dwa tarasy na piętrze.
arch. Lech Domaszczyński arch. Grażyna Domaszczyńska
Istniejemy od 1989 r. Oferujemy bogaty wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych. Wykonujemy indywidualne projekty od małych domów mieszkalnych po rezydencje, spełniając życzenia i marzenia inwestorów. Projekty opra­cowujemy kompleksowo, od koncepcji po aranżację wnętrz i sprawujemy autorski nadzór nad realizacją.
Projekt: Oliwia
Autorzy projektu: arch. Lech Domaszczyński,
arch. Grażyna Domaszczyńska
Powierzchnia: użytkowa 492,8 + garaż 41,8 m²;
zabudowy 437,7 m²
Kubatura: 3198,6 m³
Minimalne wymiary działki: 31 m x 43 m
AR EX
Autorska Pracownia Architektoniczna
01-648 Warszawa, ul. Klaudyny 12 lok. 189
tel./fax (022) 833 14 29
tel. kom. 0 601 437 619