PROJEKT | KLAUDYNA V Z BASENEM
parter: 286,5 m2 + garaż: 44,1 m2
piwnica: 143,6 m2

 
 

poddasze: 216,0 m2

arch. Lech Domaszczyński arch. Grażyna Domaszczyńska

Istniejemy od 1989 r. Oferujemy bogaty wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych. Wykonujemy indywidualne projekty od małych domów mieszkalnych po rezydencje, spełniając życzenia i marzenia inwestorów. Projekty opracowujemy kompleksowo, od koncepcji po aranżację wnętrz i sprawujemy autorski nadzór nad realizacją.


AR EX
Autorska Pracownia Architektoniczna
01-648 Warszawa, ul. Klaudyny 12 lok. 189
tel./fax (022) 833 14 29
tel. kom. 0 601 437 619

 

Wysmakowana architektura
domu udanie nawiązuje
wyglądem do klasycznych
rezydencji. Idealnie prowadzi
dialog z otaczającą
przestrzenią, tworząc
niepowtarzalny klimat.
B ryła domu, harmonijnie zespolona z otoczeniem, z dopełnieniem w formie tarasów, została wyraźnie podzielona na trzy części. Najbardziej wyeksponowana część mieszkalna zintegrowana została z bocznym skrzydłem za pomocą łącznika. W ustawionym prostopadle do części mieszkalnej bocznym skrzydle mieszczą się garaż, pomieszczenia techniczne oraz basen z sauną i łazienką. W rezydencji „Klaudyna V” zachowano tradycyjny podział funkcji przestrzennej. W piwnicy znalazło się miejsce na sale do ćwiczeń, piwniczkę na wino oraz pomieszczenia gospodarcze. Reprezentacyjny parter rezydencji to przestronny hall ze schodami, salon - częściowo otwarty na jadalnię, z wyjściem na taras oraz kuchnia i gabinet.

Piętro stanowi strefę prywatną właścicieli. Obok sypialni z wyjściem na taras i dwóch łazienek z garderobami ulokowano tu również trzy pokoje. Nad garażem dodatkowo powstały dwa pomieszczenia gościnne z kuchnią i łazienką, zaś nad halą basenu umieszczono strych nieużytkowy, na którym można zainstalować urządzenia wentylacji mechanicznej dla basenu.

Projekt: Klaudyna V z basenem
Autor:arch. Lech Domaszczyński,
arch. Grażyna Domaszczyńska
Powierzchnie: użytkowa 646,3 m2 + garaż 44,1 m2;
zabudowy 433 m2
Kubatura: 2261,2 m3
Minimalne wymiary działki: 35 m x 40 m